Właścicielem marki GO-auto jest GO-leasing Sp. z o.o., czołowa i dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych (więcej na: go-leasing.pl).

logo www

 

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi bankami i firmami leasingowymi – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz kredyt samochodowy lub leasing najkorzystniej.  

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie oględzin i wyceny używanych pojazdów, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom rzetelną i obszerną informację o samochodach, które nabywają za naszym pośrednictwem.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club. Gazeta Finansowa, za nasze flagowe rozwiązanie LEASING ALL INCLUSIVE przyznała nam wyróżnienie "Najlepszy Produkt dla MSP 2018" w ramach projektu "Turbiny Polskiej Gospodarki".

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty dostępne na rynku – zarówno samochodów, jak również leasingu i kredytów samochodowych.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług finansowych.


Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to:

 • Profesjonalizm.
 • Uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa.
 • Odpowiedzialność.
 • Dbałość o interes Klientów.
 • Niezależność.

Działamy na rynku od 6 lat, zaufało nam ponad 6.000 Klientów. Najwyższa jakość obsługi to nie obietnica – to norma, jaką kierujemy się każdego dnia.

Za co nas szczególnie cenią Klienci:

 • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie finansowania pojazdów oraz innych środków trwałych. Nasi Klienci oszczędzają mnóstwo czasu – to my pomagamy im wypełniać wszelkie formularze, wnioski, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy oraz ubezpieczamy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na finansowanie aż do zakończenia umowy.
 • Bieżąca znajomość rynku oraz dostępnych ofert – zarówno dotyczących samochodów jak również ich finansowania oraz ubezpieczenia. Śledzimy wszystkie promocje i zmiany w ofertach. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
 • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują banki i firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
 • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście ubezpieczenia auta, jak również płynności finansowej oraz korzyści podatkowych.
 • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu, kredytów samochodowych oraz ubezpieczeń w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z bankami, firmami leasingowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków finansowania na rynku!

 • Bezpieczeństwo transakcji. Klienci GO-auto mogą zawsze liczyć na naszą dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Przestrzegamy zasad tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych. Oferujemy usługi wyłącznie renomowanych banków i firm leasingowych o stabilnej pozycji rynkowej.

 • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy GO-auto na terenie całej Polski. Działamy w 60 oddziałach. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Znajdź najbliższy oddział GO-leasing!

Masz pytania? Zamów kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GO LEASING Sp. z o.o., ul. Towarowa 9F lok.49, 10-416 Olsztyn, powyższych danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie GO LEASING Sp. z o.o. mailowo na adres biuro@go-leasing.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt. Więcej informacji – sprawdź.
Wyrażam zgodę *


GO-auto

Produkt rekomendowany przez GO-leasing

Wiarygodny Dostawca
Rzetelna firma Firma Wiarygodna Finansowo

DANE KONTAKTOWE DO CENTRALI

ul.Towarowa 9F lok. 49, 10-416 Olsztyn
Infolinia: 728 991 650
auto@go-leasing.pl
www.go-auto.pl

Zapraszamy do Naszego Biura:
od Pn. - Pt. godz. 09.00 - 17.00

/