O nas

Właścicielem marki GO-auto jest GO-leasing Sp. z o.o., czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych (więcej na: www.go-leasing.pl).

logo www

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z 28 sprawdzonymi i renomowanymi bankami i firmami leasingowymi – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz kredyt samochodowy lub leasing najkorzystniej.  

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie oględzin i wyceny używanych pojazdów, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom rzetelną i obszerną informację o samochodach, które nabywają za naszym pośrednictwem.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo".

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty dostępne na rynku – zarówno samochodów, jak również leasingu i kredytów samochodowych.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług finansowych.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to:

 1. Profesjonalizm.
 2. Uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa.
 3. Odpowiedzialność.
 4. Dbałość o interes Klientów.
 5. Niezależność.

Działamy na rynku od 5 lat, zaufało nam ponad 4.000 Klientów. Najwyższa jakość obsługi to nie obietnica – to norma, jaką kierujemy się każdego dnia.

Za co nas szczególnie cenią Klienci:

 • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie finansowania pojazdów oraz innych środków trwałych. Nasi Klienci oszczędzają mnóstwo czasu – to my pomagamy im wypełniać wszelkie formularze, wnioski, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy oraz ubezpieczamy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na finansowanie aż do zakończenia umowy.
 • Bieżąca znajomość rynku oraz dostępnych ofert – zarówno dotyczących samochodów jak również ich finansowania oraz ubezpieczenia. Śledzimy wszystkie promocje i zmiany w ofertach. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
 • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują banki i firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
 • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście ubezpieczenia auta, jak również płynności finansowej oraz korzyści podatkowych.
 • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu, kredytów samochodowych oraz ubezpieczeń w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z bankami, firmami leasingowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków finansowania na rynku!

 • Bezpieczeństwo transakcji. Klienci GO-auto mogą zawsze liczyć na naszą dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Przestrzegamy zasad tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych. Oferujemy usługi wyłącznie renomowanych banków i firm leasingowych o stabilnej pozycji rynkowej.

 • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy GO-auto na terenie całej Polski. Działamy w 60 oddziałach. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Znajdź najbliższy oddział GO-leasing!

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452 / 89 522 15 66

bezpiecznarata@go-auto.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Sprawdź jak mało możesz płacić za swoje auto?
Oblicz BEZPIECZNĄ RATĘ

Oblicz ratę
Oblicz ratę

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie